Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 695 063 287

Akcesoria sanitarne i instalacje wodno-kanalizacyjne

Zaopatrzenie budynku w system sprawnego przesyłu wody to absolutna podstawa wszystkich instalacji. Jednak do komfortowego użytkowania kuchni i łazienki potrzebne są również odpowiednie akcesoria. W bogatej ofercie Sklepu wielobranżowego Jakubowicz znajdą Państwo wszelką armaturę łazienkową i kuchenną oraz narzędzia niezbędne do jej montażu. Odpowiadamy na potrzeby każdego z naszych Klientów, nieustannie poszerzając asortyment naszego sklepu o nowoczesną armaturę sanitarną oraz elementy instalacji wodno-kanalizacyjnej.

Niezależnie, czy w planach jest całkowity remont mieszkania, czy tylko wymiana baterii łazienkowej, nasi fachowcy służą Państwu pomocą w każdej sytuacji. Pomożemy przy wyborze odpowiednich akcesoriów, przedstawimy ich charakterystykę i specyfikę montażu. Dobierzemy odpowiednie uszczelki, silikony i akcesoria spośród produktów wyłącznie renomowanych producentów. Dajemy Państwu możliwość zaopatrzenia się we wszystkie urządzenia oraz narzędzia niezbędne do montażu instalacji w jednym miejscu, co zdecydowanie ułatwi jego realizację.

Do prac bardziej wymagających proponujemy Państwu zakup profesjonalnych elektronarzędzi, z pomocą których nawet wymagające prace remontowe przebiegną sprawnie i bezpiecznie.

hydraulik przykręcający syfon