Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 695 063 287

Artykuły do montażu i części instalacji wodno-kanalizacyjnych

części instalacji wodno-kanalizacyjnychMimo tego, że części instalacji wodno-kanalizacyjnych nie stanowią elementu dekoracyjnego pomieszczenia, ich obecność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania całego systemu. System wodno-kanalizacyjny to podstawa podczas budowy każdego domu. Solidnie wykonany montaż ma kluczowe znaczenie, jednak nawet najlepszy fachowiec nie jest w stanie zapobiec awariom, które mogą być efektem zastosowania słabej jakości elementów instalacji. W kwestii tak ważnej nie ma miejsca na błędy czy tymczasowe rozwiązania, a każdy niewłaściwie zaplanowany odcinek może okazać się w przyszłości przyczyną problemów. Nawet drobne różnice wielkości w przekroju rur powodować mogą osadzanie się zanieczyszczeń lub zapychanie. Ważną sprawą są też akcesoria hydrauliczne i narzędzia, z pomocą których możliwe będzie sprawne przeprowadzenie prac remontowych i budowlanych.

W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo wszystkie niezbędne części do prawidłowego montażu instalacji wodno-kanalizacyjnych, przeznaczone do profesjonalnego użytku. Jednak nie każda instalacja wymaga montażu przez fachowca. Niewielkie, proste instalacje wodne czy grzewcze nie powinny stanowić wielkiego wyzwania dla osób spoza branży budowlanej. Nasza załoga z przyjemnością doradzi w kwestii wyboru właściwych zaworów, złączek, kolan czy odpowietrzników.