Mail  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Telefon  +48 695 063 287

Technika grzewcza

Ogrzewanie domu czy mieszkania to istotna kwestia nie tylko w sezonie zimowym. Dostęp do ciepłej, bieżącej wody to podstawa w każdym budynku mieszkalnym, a możliwość podniesienia temperatury wewnątrz pomieszczenia w chłodne wieczory jest opcją dającą wyjątkowy komfort jego mieszkańcom. Wybór kotła, który jest sercem instalacji grzewczej, to inwestycja na lata. Odpowiednie urządzenie może znacznie ułatwić codzienne życie, z kolei piec słabej jakości wymagać może częstych i kosztownych napraw.

Urządzenia grzewcze powinny być zatem nie tylko trwałe i solidne, ale również komfortowe w codziennym użytkowaniu oraz ekonomiczne. Wieloletnie doświadczenie w dystrybucji tego rodzaju urządzeń i opinie naszych dotychczasowych klientów pozwalają nam na oferowanie wyłącznie sprawdzonych produktów. Współpracujemy z wiodącymi producentami na rynku, takimi jak PEREKO, Elektromet, Viadrus, Galmet, SAS, Defro, Tekla, itp. Niesłabnąca renoma, innowacyjność i grono zadowolonych użytkowników stanowią najbardziej rzetelny wyznacznik jakości każdej z tych firm.

W zależności od Państwa potrzeb i preferencji oferujemy szeroki wybór grzejników stalowych, żeliwnych oraz aluminiowych, a także elementy niezbędne do ich montażu. Wśród akcesoriów do kotłów w naszych asortymencie znajdą Państwo pompy c.o oraz pompy c.w.u.

bojler z czerwono niebieskimi rurami